Curt Henry Freje oljemålning

Curt Henry Freje oljemålning
Curt Henry Freje oljemålning
Curt Henry Freje oljemålning
Curt Henry Freje oljemålning
Curt Henry Freje oljemålning
Curt Henry Freje oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CURT HENRY FREJE (1920-2013): Sommardag i havsbandet", signerad Curt-Henry, olja på duk, 22x27 cm

539017

2018-04-27