Lidköping kaffe- och teservis

Lidköping kaffe- och teservis
Lidköping kaffe- och teservis
Lidköping kaffe- och teservis
Lidköping kaffe- och teservis
Lidköping kaffe- och teservis
Lidköping kaffe- och teservis
Lidköping kaffe- och teservis
Lidköping kaffe- och teservis
Lidköping kaffe- och teservis
Lidköping kaffe- och teservis
Lidköping kaffe- och teservis
Lidköping kaffe- och teservis
Lidköping kaffe- och teservis
Lidköping kaffe- och teservis
Lidköping kaffe- och teservis
Lidköping kaffe- och teservis
Lidköping kaffe- och teservis
Lidköping kaffe- och teservis

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LIDKÖPING, kaffe- och teservis, 41 dlr porslin, dekor av guldkant, bestående av 12 tekoppar med fat, 12 kaffekoppar med fat, 12 assietter, kaffekanna, tekanna, sockerskål, gräddkanna och kakfat, längd ca 18 cm

Ställvis förlust av förgyllning, en mindre nagg på en kant av en assiette, någon ej noterad obetydlig skada kan förekomma

539024

2018-04-28