Ejnar Vianden oljemålning
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EJNAR GUSTAV VIANDEN (1912-1981), landskapsmotiv (troligen Ångermanland) med flottare, sågverk och kyrka, signerad och daterad Vianden -44, olja på duk, 77x199 cm
Smärre färgbortfall och krackeleringar
539026
2018-04-26