RESEIKON, Ryssland ? , för undersökning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RESEIKON, triptyk, brons och emalj, Ryssland omkring 1900, 14,5x13-14,5x40cm

Emaljskador, bucklor

539033

2018-05-03