Oscarianska appliquer 1 par 1800-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

APPLIQUER, 1 par, oscarianska, 1800-tal, förgyllda, slipade prismor, för 4 ljus vardera, höjd ca 41 cm

Slitage, fattas prismor

539036

2018-04-26