Gardiner i sammet
2018-04-26
539054
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GARDINVÅDER med omtag, 3 st, sammet, 1930/40-tal, 230x150 cm
Bruksslitage