Trägårdsgruppen

Trägårdsgruppen
Trägårdsgruppen
Trägårdsgruppen
Trägårdsgruppen
Trägårdsgruppen
Trägårdsgruppen
Trägårdsgruppen
Trägårdsgruppen

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ARTUR LINDQVIST, Grythyttan trädgårdsgruppen, 5 st, 1900-talets andra hälft, bestående av 2 stolar, 2 karmstolar och 1 bord, vitmålat trä, sitthöjd ca 43 cm

Nyligen målade, slitage, torrsprickor

539063

2018-04-28