Trädgårdsgrupp vitmålad

Trädgårdsgrupp vitmålad
Trädgårdsgrupp vitmålad
Trädgårdsgrupp vitmålad
Trädgårdsgrupp vitmålad
Trädgårdsgrupp vitmålad
Trädgårdsgrupp vitmålad
Trädgårdsgrupp vitmålad
Trädgårdsgrupp vitmålad

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TRÄDGÅRDSMÖBEL, 4 dlr., 1900-talets första hälft, bemålad i vitt, bestående av: soffa, bord samt två stolar, sitthöjd ca 44 cm, bordets mått: höjd ca 71, 100x60 cm

Slitage, smärre färgbortfall

539064

2018-04-27