Sonia Delaunay

Sonia Delaunay
Sonia Delaunay
Sonia Delaunay
Sonia Delaunay
Sonia Delaunay
Sonia Delaunay
Sonia Delaunay
Sonia Delaunay
Sonia Delaunay
Sonia Delaunay

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SONIA DELAUNAY (1885-1979): ´´Polyphonie´´, signerad och numrerad Sonia Delaunay 111/125, färglitografi tryckt på Arches papper, ca 47,5x70 cm

539065

2018-05-09