Erik Chambert, fåtöljer, 1 par, Norrköping

Klubbat för:

31 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ERIK CHAMBERT, fåtöljer, 1 par, Chamberts möbelfabrik, Norrköping 1930-40-tal, fanerade i björk, stoppade rygg och sittkuddar klädda i ljus sammet, höjd 79 cm

Omklädda

539067

2018-05-09