Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAPIO WIRKKALA, vas ´´Ovalis´´, Iittala, klart glas med underfång i vitt, signerad Tapio Wirkkala, höjd ca 10.5 cm
En mindre nagg vid kanten
539081
2018-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här