Tapio Wirkkala Ovalis vas

Tapio Wirkkala Ovalis vas
Tapio Wirkkala Ovalis vas
Tapio Wirkkala Ovalis vas
Tapio Wirkkala Ovalis vas
Tapio Wirkkala Ovalis vas
Tapio Wirkkala Ovalis vas
Tapio Wirkkala Ovalis vas
Tapio Wirkkala Ovalis vas
Tapio Wirkkala Ovalis vas
Tapio Wirkkala Ovalis vas

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAPIO WIRKKALA, vas ´´Ovalis´´, Iittala, klart glas med underfång i vitt, signerad Tapio Wirkkala, höjd ca 10.5 cm

En mindre nagg vid kanten

539081

2018-04-28