Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ULRIKA HYDMAN VALLIEN (född 1938), akvarell, signerad Ulrica HV, ca 48x35 cm med ram 73x60
PROVENIENS: Direkt från konstnären till nuvarande ägare
539097
2018-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här