Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TOBAKSBURK, SKRIN, ASK med lock, 1800-1900-tal, höjd ca 8,5-20 cm
Slitage
539114
2018-04-27
Gör en kostnadsfri värdering här