Skirn

Skirn
Skirn
Skirn
Skirn
Skirn
Skirn
Skirn
Skirn
Skirn
Skirn
Skirn
Skirn
Skirn
Skirn

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOBAKSBURK, SKRIN, ASK med lock, 1800-1900-tal, höjd ca 8,5-20 cm

Slitage

539114

2018-04-27