Serveringsvagn
2018-04-28
539120
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SERVERINGSVAGN, Josef Frank, modell 892, firma Svenskt Tenn, rotting, höjd 60, längd 90 cm
slitage, skador