Vas Ulrica Hydman-Vallien
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ULRICA HYDMAN-VALLIEN, vas, glas, Boda-Åfors, 1970-talets början, dekor av ränder i grönt mot vit fond, påklippt mynning i rött, signerad Boda Åfors Ateljé 34/2 Ulrica, höjd ca 19, diameter ca 16 cm
Obetydliga repor undertill
539121
2018-04-27