Vas Ulrica Hydman-Vallien

Vas Ulrica Hydman-Vallien
Vas Ulrica Hydman-Vallien
Vas Ulrica Hydman-Vallien
Vas Ulrica Hydman-Vallien
Vas Ulrica Hydman-Vallien
Vas Ulrica Hydman-Vallien

Klubbat för:

500 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ULRICA HYDMAN-VALLIEN, vas, glas, Boda-Åfors, 1970-talets början, dekor av ränder i grönt mot vit fond, påklippt mynning i rött, signerad Boda Åfors Ateljé 34/2 Ulrica, höjd ca 19, diameter ca 16 cm

Kuntoraportti

Obetydliga repor undertill

539121

Päivämäärä:

2018-04-27