Skål Simon Gate
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIMON GATE, skål, glas, Orrefors 1930-tal, rökfärgad glasmassa, rund fasetterad form på fotklack, fasettslipad dekor, signerad Orrefors GA 1505/22, höjd ca 15, diameter ca 23 cm
Obetydligt slitage, repor under foten
539124
2018-04-27