Skål Simon Gate

Skål Simon Gate
Skål Simon Gate
Skål Simon Gate
Skål Simon Gate
Skål Simon Gate
Skål Simon Gate

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIMON GATE, skål, glas, Orrefors 1930-tal, rökfärgad glasmassa, rund fasetterad form på fotklack, fasettslipad dekor, signerad Orrefors GA 1505/22, höjd ca 15, diameter ca 23 cm

Obetydligt slitage, repor under foten

539124

2018-04-27