Montana klädskåp

Montana klädskåp
Montana klädskåp
Montana klädskåp
Montana klädskåp
Montana klädskåp
Montana klädskåp
Montana klädskåp
Montana klädskåp
Montana klädskåp
Montana klädskåp

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PETER J. LASSEN, klädskåp, Montana, Danmark, rödlackerad mdf med klädstång i metall, höjd 138 cm, B 69 cm, dj. 38 cm

Bruksslitage, repor, smärre färgavskav

539136

2018-04-29