Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PETER J. LASSEN, klädskåp, Montana, Danmark, rödlackerad mdf med klädstång i metall, höjd 138 cm, B 69 cm, dj. 38 cm
Bruksslitage, repor, smärre färgavskav
539136
2018-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här