Trädgårdsbord

Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSBORD, gjutjärn samt trä, 1800-talets slut, vit bemålning, delvis på hjultrissor, höjd ca 75, 103x65 cm

Omarbetat, slitage, rostfläckar

539151

2018-04-28