Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSBORD, gjutjärn samt trä, 1800-talets slut, vit bemålning, delvis på hjultrissor, höjd ca 75, 103x65 cm
Omarbetat, slitage, rostfläckar
539151
2018-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här