Svepask ostform 1700/1800-tal

Svepask ostform 1700/1800-tal
Svepask ostform 1700/1800-tal
Svepask ostform 1700/1800-tal
Svepask ostform 1700/1800-tal
Svepask ostform 1700/1800-tal
Svepask ostform 1700/1800-tal
Svepask ostform 1700/1800-tal
Svepask ostform 1700/1800-tal
Svepask ostform 1700/1800-tal
Svepask ostform 1700/1800-tal
Svepask ostform 1700/1800-tal
Svepask ostform 1700/1800-tal
Svepask ostform 1700/1800-tal
Svepask ostform 1700/1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SVEPASK, längd 45 cm, OSTFORM, 19 x19, trä

Skador

539168

2018-04-27