Gunnar Brusewits akvareller samt tusch

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004): (5) Akvareller 4 st samt en tusch, signerade, varierande storlekar

539196

2018-04-30