Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SOFFBORD, sannolikt Italien 1970-80-tal, rund skiva i glas med metallunderrede, höjd 40, diameter 110 cm
Mindre nagg
539197
2018-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här