Soffbord, sannolikt Italien

Soffbord, sannolikt Italien
Soffbord, sannolikt Italien
Soffbord, sannolikt Italien
Soffbord, sannolikt Italien
Soffbord, sannolikt Italien
Soffbord, sannolikt Italien

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SOFFBORD, sannolikt Italien 1970-80-tal, rund skiva i glas med metallunderrede, höjd 40, diameter 110 cm

Mindre nagg

539197

2018-05-09