Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SVANTE SKOGH, fåtöljer, 1 par, Seffle Möbelfabrik, 1950-tal, ben och armlän i rödbok, stoppad sits och rygg klädda i ljusblått sammet med pärlspikning, höjd 80 cm
Mindre slitage
539206
2018-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här