Svante Skogh, fåtöljer, 1 par, Seffle Möbelfabrik

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SVANTE SKOGH, fåtöljer, 1 par, Seffle Möbelfabrik, 1950-tal, ben och armlän i rödbok, stoppad sits och rygg klädda i ljusblått sammet med pärlspikning, höjd 80 cm

Mindre slitage

539206

2018-05-09