Roland Wilhelmsson, soffbord, furu, 1970-tal

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ROLAND WILHELMSSON, soffbord, massiv furu, 1970-tal, höjd 45, 100 x 100 cm

Visst slitage

539214

2018-05-09