Stolar 4 st
2018-04-28
539219
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 4 st., nyrenässans, 18/1900-tal, bonade med sits och rygg i rotting, sitthöjd ca 47 cm
Mindre slitage