Salongsgrupp gustaviansk stil

Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALONGSGRUPP, 4 dlr, gustaviansk stil, 18/1900-tal, vitmålad, skuren dekor, bestående av: soffa, stolar 1 par samt bord, soffans längd ca 150, sitthöjd ca 45 cm

mindre slitage

539228

2018-04-28