Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SALONGSGRUPP, 4 dlr, gustaviansk stil, 18/1900-tal, vitmålad, skuren dekor, bestående av: soffa, stolar 1 par samt bord, soffans längd ca 150, sitthöjd ca 45 cm
mindre slitage
539228
2018-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här