Åke Axelsson Vaxholmaren

Åke Axelsson Vaxholmaren
Åke Axelsson Vaxholmaren
Åke Axelsson Vaxholmaren
Åke Axelsson Vaxholmaren
Åke Axelsson Vaxholmaren
Åke Axelsson Vaxholmaren
Åke Axelsson Vaxholmaren
Åke Axelsson Vaxholmaren

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ÅKE AXELSSON (född 1932), "Vaxholmaren", stolar, 4 st., samtida, Gärsnäs, svartlackerade med lösa sittplymåer i svart skinn, stämplade "Gärsnäs Made in Sweden", sitthöjd ca 45 cm

Smärre bruksslitage

539233

2018-04-28