Åke Axelsson Vaxholmaren
Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ÅKE AXELSSON (f. 1932), "Vaxholmaren", (4) stolar, samtida, Gärsnäs, svartlackerade med lösa sittplymåer i svart skinn, stämplade "Gärsnäs Made in Sweden", sitthöjd ca 45 cm
Smärre bruksslitage
539236
2018-04-27