Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
STOP, 2 st., tenn, en Gottlob Friedrich Bauman (mästare 1789-1826/31) Hudiksvall 1801, Johan Albin Gellerstedt (1837-1849/56) Härnösand 1846, höjd ca 20-21 cm
Slitage, bucklor
539239
2018-04-27
Gör en kostnadsfri värdering här