Stop tenn

Stop tenn
Stop tenn
Stop tenn
Stop tenn
Stop tenn
Stop tenn
Stop tenn
Stop tenn
Stop tenn
Stop tenn

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STOP, 2 st., tenn, en Gottlob Friedrich Bauman (mästare 1789-1826/31) Hudiksvall 1801, Johan Albin Gellerstedt (1837-1849/56) Härnösand 1846, höjd ca 20-21 cm

Slitage, bucklor

539239

2018-04-27