Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KISTA, ek, daterad 1770, smidda beslag, originallås med nyckel, höjd ca 60, 64x164 cm
mindre slitage
539243
2018-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här