Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
7 000 SEK
ALFRED AUGUSTUS GLENDENING (1840-1921), vy från bro, signerad A A G -87, olja på duk, 39x 60 cm
En mindre bortfall av färg samt krackelyrer
539259
2018-04-27
Gör en kostnadsfri värdering här