Alfred A Glendening landskap

Alfred A Glendening landskap
Alfred A Glendening landskap
Alfred A Glendening landskap
Alfred A Glendening landskap
Alfred A Glendening landskap
Alfred A Glendening landskap
Alfred A Glendening landskap
Alfred A Glendening landskap

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

7 000 SEK

ALFRED AUGUSTUS GLENDENING (1840-1921), vy från bro, signerad A A G -87, olja på duk, 39x 60 cm

En mindre bortfall av färg samt krackelyrer

539259

2018-04-27