Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KANONPIPA, brons, enligt uppgift Kina, 1400-tal, medföljande hylla av trä, pipans längd 53 cm
Anlöpningar, slitage
539263
2018-04-27
Gör en kostnadsfri värdering här