Trädgårdssoffa 1900-tal

Trädgårdssoffa 1900-tal
Trädgårdssoffa 1900-tal
Trädgårdssoffa 1900-tal
Trädgårdssoffa 1900-tal
Trädgårdssoffa 1900-tal
Trädgårdssoffa 1900-tal
Trädgårdssoffa 1900-tal
Trädgårdssoffa 1900-tal
Trädgårdssoffa 1900-tal
Trädgårdssoffa 1900-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-talets andra hälft, gjuten lättmetall, träribbor, vitlackerad, märkt Melins metallgjuteri, Anderstorp, längd ca 148, sitthöjd 42 cm

Kuntoraportti

Slitage

539273

Päivämäärä:

2018-04-27