Trädgårdssoffa 1900-tal
Klubbat för:
3 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-talets andra hälft, gjuten lättmetall, träribbor, vitlackerad, märkt Melins metallgjuteri, Anderstorp, längd ca 148, sitthöjd 42 cm
Kuntoraportti
Slitage
539273
Päivämäärä:
2018-04-27