Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
OLLE BAERTLING (1911-1981): "Ayara", 1973, signerad och numrerad 16/100, 1972-73, färgserigrafi, I. ca 29x45,5 cm, S. 40x53 cm
539280
2018-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här