Golvlampa Harald Notini

Golvlampa Harald Notini
Golvlampa Harald Notini
Golvlampa Harald Notini
Golvlampa Harald Notini
Golvlampa Harald Notini
Golvlampa Harald Notini

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÖHLMARKS, golvlampa, Harald Notini, mässing, nr 15267, höjd ca 142 cm

Slitage, fot med bucklor

539288

2018-04-27