Armlänsstolar 1 par

Armlänsstolar 1 par
Armlänsstolar 1 par
Armlänsstolar 1 par
Armlänsstolar 1 par
Armlänsstolar 1 par
Armlänsstolar 1 par
Armlänsstolar 1 par
Armlänsstolar 1 par
Armlänsstolar 1 par
Armlänsstolar 1 par
Armlänsstolar 1 par
Armlänsstolar 1 par

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ARMLÄNSSTOLAR, 1 par, 18/1900-tal, skuren dekor, sitthöjd ca 46 cm

Kuntoraportti

smärre slitage

539292

Päivämäärä:

2018-04-28