Armlänsstolar 1 par
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ARMLÄNSSTOLAR, 1 par, 18/1900-tal, skuren dekor, sitthöjd ca 46 cm
Kuntoraportti
smärre slitage
539292
Päivämäärä:
2018-04-28