Jacques Zadig oljemålning

Jacques Zadig oljemålning
Jacques Zadig oljemålning
Jacques Zadig oljemålning
Jacques Zadig oljemålning
Jacques Zadig oljemålning
Jacques Zadig oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

JACQUES ZADIG (född 1930): Gladiolus, signerad Zadig, olja på duk, ca 92x41 cm

539296

2018-04-30