Olja på pannå Esaias Thorén

Olja på pannå Esaias Thorén
Olja på pannå Esaias Thorén
Olja på pannå Esaias Thorén
Olja på pannå Esaias Thorén
Olja på pannå Esaias Thorén
Olja på pannå Esaias Thorén

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ESAIAS THORÉN (1901-1981), surrealistiskt stilleben med vaser och ansikte, a tergo betitlad "Kamp med vasen" , signerad och daterad 1950, olja på pannå, ca 46x37 cm

539304

2018-04-27