Slagbord IKEA:s 1700-talsserie
2018-04-27
539322
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
IKEA, "Bergslagen", slagbord, 2 dlr, Ikea:s 1700-talssserie, gustaviansk stil, bemålade, höjd ca 76, 117x340 cm (total längd)
Brukslitage, skivorna med ytskador, en knopp saknas, en senare tillverkad knopp medföljer. Finns att hämta vid utlämningen.