Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ISAAC GRUNEWALD (1889-1946), atlet hållande spjut, signerad Isaac G, tusch på papper, ca 31x23,5 cm
Ej examinerad ur ram, inga synliga skador.
539330
2018-04-27
Gör en kostnadsfri värdering här