Tuschteckning Isaac Grünewald
Klubbat för:
5 400 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
ISAAC GRUNEWALD (1889-1946), atlet hållande spjut, signerad Isaac G, tusch på papper, ca 31x23,5 cm
Kuntoraportti
Ej examinerad ur ram, inga synliga skador.
539330
Päivämäärä:
2018-04-27