Tuschteckning Isaac Grünewald

Tuschteckning Isaac Grünewald
Tuschteckning Isaac Grünewald
Tuschteckning Isaac Grünewald
Tuschteckning Isaac Grünewald
Tuschteckning Isaac Grünewald
Tuschteckning Isaac Grünewald

Klubbat för:

5 400 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

ISAAC GRUNEWALD (1889-1946), atlet hållande spjut, signerad Isaac G, tusch på papper, ca 31x23,5 cm

Kuntoraportti

Ej examinerad ur ram, inga synliga skador.

539330

Päivämäärä:

2018-04-27