Akryl på pannå Lars-Gunnar Nordström

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

LARS-GUNNAR NORDSTRÖM (1924-2014), Utan titel, abstrakt komposition i svart, grönt och vitt, signerad a tergo och daterad 1985, akryl på pannå ca 60x40 cm

Smärre repa

539346

2018-04-28