Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
LARS-GUNNAR NORDSTRÖM (1924-2014), Utan titel, abstrakt komposition i svart, grönt och vitt, signerad a tergo och daterad 1985, akryl på pannå ca 60x40 cm
Smärre repa
539346
2018-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här