Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
AXEL OLSON (1899-1986), surrealistisk komposition med hamn, figurer och fiskar, signerad, troligen utförd under 1970-talet, olja på duk uppklistrad på pannå ca 22,5x32 cm
539349
2018-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här