Olja Axel Olson

Olja Axel Olson
Olja Axel Olson
Olja Axel Olson
Olja Axel Olson
Olja Axel Olson
Olja Axel Olson

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

AXEL OLSON (1899-1986), surrealistisk komposition med hamn, figurer och fiskar, signerad, troligen utförd under 1970-talet, olja på duk uppklistrad på pannå ca 22,5x32 cm

539349

2018-04-28