David Wilkie efter oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DAVID WILKIE, efter "The Blind Fiddler", olja på duk, ca 69x89 cm

Krackeleringar, färgbortfall och restuch, duklagningar

539359

2018-04-28