Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
AUGUSTA MONTGOMERY (1772- Uppsala 1847): (4), Blomsterbilder, signerade och daterade Falsterbo 1828-29, akvareller, ca 26x42 cm vardera
Gulnader, skador
539361
2018-04-28