Augusta Montgomery Falsterbo 1800-tal, akvareller

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

AUGUSTA MONTGOMERY (1772- Uppsala 1847): (4), Blomsterbilder, signerade och daterade Falsterbo 1828-29, akvareller, ca 26x42 cm vardera

Gulnader, skador

539361

2018-04-28